Rodziny z dziećmi i dzieciPo przygodę z Zacięciem!

Pilotaż zajęć wykorzystujących metodykę Adventure Therapy i kontakt z naturą. W ramach projektu odbędą się dwie wyprawy. Pierwsza jesienna, połączona zostanie z ogniskiem i noclegiem w namiocie natomiast druga – zimowa, będzie okazją do zapoznania się ze sprzętem takim jak kije trekkingowe i raczki. Celem wypraw jest wykorzystanie przygody jako pretekstu do rozwoju umiejętności społecznych. Do projektu zapraszamy również osoby z niepełnosprawnościami.

Dla kogo?

Rodziny z dziećmi (w projekcie mogą wziąć również udział osoby z niepełnosprawnościami)

Dolinki Podkrakowskie

Maksymalna ilość osób w grupie